Air Optix Night&Day Aqua

2,600 ден3,900 ден

Бренд:  

Леќи за продолжено носење.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 01 – Дек 05

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Lotrafilcon B

Дебелина во центар

0.08 мм

Базна кривина (BC)

8.4 мм, 8.5 мм

Дијаметар Ø

13.8 мм

Содржина на вода

24%

Пакување

3 леќи во кутија, 6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Air Optix Night&Day Aqua”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории