Dailies AquaComfort Plus Toric

2,150 ден4,400 ден

Бренд:  
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Дневна замена

Изработка

Nelfilcon A

Дебелина во центар

0.1 мм

Базна кривина (BC)

8.8 мм

Дијаметар Ø

14.4 мм

Содржина на вода

69%

Пакување

30 леќи во кутија, 90 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Dailies AquaComfort Plus Toric”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории