Dispo Bio Toric

2,950 ден5,890 ден

Бренд:  
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Comfilcon A

Дебелина во центар

0.11 мм

Базна кривина (BC)

8.7 мм

Дијаметар Ø

14.5 мм

Содржина на вода

48%

Пакување

3 леќи во кутија, 6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Dispo Bio Toric”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории