Optima FW

2,200 ден

Бренд:  

Хидрогел леќи за целодневен конфор. Традиционални леќи. Остар и јасен вид.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Дневна замена

Изработка

Polymacon

Дебелина во центар

0.035 мм

Базна кривина (BC)

8.4 мм, 8.7 мм

Дијаметар Ø

14.0 мм

Содржина на вода

38.6%

Пакување

4 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Optima FW”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории