Soflens Multi-Focal

4,800 ден

Бренд:  

Месечни хидрогел леќи за корекција на презбиопија, кои со својот дизајн овозможуваат одлична острина на видот на секоја оддалеченост.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 01 – Дек 05

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Polymacon

Дебелина во центар

0.1 мм

Базна кривина (BC)

8.5 мм, 8.8 мм

Дијаметар Ø

14.5 мм

Содржина на вода

38.6%

Пакување

6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Soflens Multi-Focal”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории