Air Optix Aqua Mulltifocal

2,100 ден4,100 ден

Brand: 
Ciba Vision
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  Проценка за испорака: недела, Мај 26 – четврток, Мај 30

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Lotrafilcon B

Дебелина во центар

0.08 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.2 мм

Содржина на вода

33%

Пакување

3 леќи во кутија, 6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Air Optix Aqua Mulltifocal”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Кошничка
Желби
Неодамна прегледани
Категории