Kristal Color

1,600 ден

Бренд:  
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Мар 08 – Мар 12

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Methafilcon A

Дебелина во центар

0.09 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.2 мм

Содржина на вода

55%

Пакување

2 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Kristal Color”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории