Renu MultiPlus

800 ден

Бренд:  

Renu е повеќенаменско решение кое ги освежува Вашите контактни леќи, што прави да се чувствувате како да ставате нов пар леќи секој ден. Renu повеќенаменското решение е докажано дека се бори против бактерии, ги чисти леќите, ги остранува протеинските депозити секојдневно од Вашите леќи. Секојдневната употреба на Renu повеќенаменското решение ја елиминира потребата за посебно ензимско чистење на леќите.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Мар 08 – Мар 12

Прегледај информации за производ

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Renu MultiPlus”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории