Air Optix Astigmatism

2,300 ден4,100 ден

Бренд:  
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Мар 08 – Мар 12

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Lotrafilcon B

Дебелина во центар

0.102 мм

Базна кривина (BC)

8.7 мм

Дијаметар Ø

14.5 мм

Содржина на вода

33%

Пакување

3 леќи во кутија, 6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Air Optix Astigmatism”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории