Dispo Silk

1,290 ден

Brand: 
Soflex
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  Проценка за испорака: понеделник, Јун 24 – петок, Јун 28

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Дневна замена

Изработка

Vifilcon

Дебелина во центар

0.08 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.2 мм

Содржина на вода

59%

Пакување

30 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Dispo Silk”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Кошничка
Желби
Неодамна прегледани
Категории