Opti-Free Express

700 ден

Бренд:  

ВЛАЖНОСТ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛИОТ ДЕН- ЗА МЕКИ ЛЕЌИ!
ИМАТЕ СУВИ ОЧИ И ИРИТАЦИЈА ВО ТЕКОТ НА ДЕНОТ?
СТЕ ГО ПРОБАЛЕ OPTI-FREE® EXPRESS® раствор за контактни леќи од Alcon?
Не само што чисти и дезинфицира, туку и НАВЛАЖНУВА.
Прави здрава, влажна молекуларна обвивка околу леќите и ги одржува свежи во текот на целиот ден, каде и да сте…
Најдобар е за користење 6 месеци од денот на отворање.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Opti-Free Express”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории