Soflens Daily Disposable

1,690 ден

Бренд:  

Овие леќи се за дневно носење и дневна замена, при што нема потреба од користење на раствори за контакни леќи. Пружаат целодневен комфорт.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 01 – Дек 05

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Дневна замена

Изработка

Hilafilicon B

Дебелина во центар

0.09 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.2 мм

Содржина на вода

59%

Пакување

30 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Soflens Daily Disposable”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории