Soflens Toric

4,400 ден

Бренд:  

Месечни хидрогел леќи за корекција на астигматизам кои со својот дизајн овозможуваат стабилност на леќата во окото, одлична острина на видот и комфор во текот на целиот ден.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 01 – Дек 05

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Alphafilcon A

Дебелина во центар

0.09 мм

Базна кривина (BC)

8.5 мм

Дијаметар Ø

14.5 мм

Содржина на вода

66%

Пакување

6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Soflens Toric”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории