Soflens Natural Colors

3,200 ден

Бренд:  

Променете ја вашата боја на очи со Soflens Natural Colors контакните леќи кои му даваат на вашето око комфорт и убавина.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Три месечна замена

Изработка

Polymacon

Дебелина во центар

0.06 мм

Базна кривина (BC)

8.7 мм

Дијаметар Ø

14.0 мм

Содржина на вода

38.6%

Пакување

2 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Soflens Natural Colors”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории