Freshlook Dimensions

1,800 ден

Бренд:  
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 01 – Дек 05

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Polymacon

Дебелина во центар

0.08 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.5 мм

Содржина на вода

55%

Пакување

2 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Freshlook Dimensions”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории