Soflens 59

2,000 ден

Бренд:  

Месечни хидрогел леќи кои се идеални за почетници. Овозможуваат максимален комфор и јасен вид. Овие контакни леќи се едноставни за ракување.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Hilafilicon B

Дебелина во центар

0.14 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.2 мм

Содржина на вода

59%

Пакување

6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Soflens 59”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории