Avizor Unica Sensitive

800 ден

Бренд:  

Avizor Unica Sensitive e специјално создаден за екстра комфорт.
Комбинацијата на исклучителен раствор за подмачкување (хијалуронска киселина) и минимална концентрација на презервативи, го прават Unica Sensitive најдобрата опција за корисниците на меки контактни леќи за чувствителни очи.
Некои предности на хијалуронската киселина се следниве:
1. Подобрување на видот: ги намалува симптомите на суво око.
2. Ја подобрува стабилноста на солзата со намалување на испарувањето.
3. Ги зголемува часовите на задоволство благодарение на воскозно-еластичните својства.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Сеп 25 – Сеп 29

Прегледај информации за производ

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Avizor Unica Sensitive”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории