Dailies Total 1

2,500 ден

Brand: 
Ciba Vision
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  Проценка за испорака: недела, Мај 26 – четврток, Мај 30

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Дневна замена

Изработка

Delefilcon A

Дебелина во центар

0 мм

Базна кривина (BC)

8.5 мм

Дијаметар Ø

14.1 мм

Содржина на вода

33%

Пакување

30 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Dailies Total 1”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Кошничка
Желби
Неодамна прегледани
Категории