PureVision

3,400 ден

Бренд:  

Удобни месечни силикон-хидрогел леќи, со асферичен дизајн кој овозможува чист и јасен вид и во услови на слабо осветлување.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Дек 02 – Дек 06

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Месечна замена

Изработка

Balafilcon A

Дебелина во центар

0.09 мм

Базна кривина (BC)

8.3 мм, 8.6 мм

Дијаметар Ø

14.0 мм

Содржина на вода

36%

Пакување

6 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “PureVision”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории