Soflens Daily Disposable Toric

2,900 ден

Бренд:  

Дневни леќи за корекција на астигматизам, кои ја намалуваат сверната аберација и овозможуваат јасни бои и богат контраст, дури и во услови на слабо осветлување.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  Проценка за испорака: Мар 08 – Мар 12

Прегледај информации за производ
Начин на употреба

Дневна замена

Изработка

Hilafilicon B

Дебелина во центар

0.125 мм

Базна кривина (BC)

8.6 мм

Дијаметар Ø

14.2 мм

Содржина на вода

59%

Пакување

30 леќи во кутија

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Soflens Daily Disposable Toric”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори

Затвори
Навигација
Категории